Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » „ENERGETYK 2017” rozstrzygnięty!!!

„ENERGETYK 2017” rozstrzygnięty!!!

Opublikowano: 11-03-2017

10 marca 2017 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017” zorganizowany pod honorowym patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Olsztyński w Olsztynie, we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.
Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez nauczycieli Komisji Przedmiotów Elektrycznych : p. Hannę Niemirę, p. Andrzeja Lange, p. Andrzeja Siudzińskiego – koordynatorów konkursu oraz p. Katarzynę Chamerską i p. Andrzeja Sadolewskiego. Pomoc w przygotowaniu stanowisk do etapu praktycznego konkursu – p. Kazimierz Karolik. Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad przebiegiem konkursu sprawował p. wicedyrektor Tomasz Koński
Konkurs miał formę dwuetapowego turnieju drużynowego, uczestniczyli w nim uczniowie reprezentujący następujące szkoły:
– Zespół Szkół im. Marii Curie – Skłodowskiej w Kętrzynie
– Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie
– Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
– Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie
– Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku
– Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie
– Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Działdowie

Do etapu pisemnego przystąpiło 12 dwuosobowych drużyn. W etapie praktycznym wzięły udział 4 drużyny, które osiągnęły najlepsze wyniki z testu etapu pisemnego.

Komisja Konkursowa w składzie:
prof. dr hab. inż. Janusz Piechocki – prorektor ds. studenckich UWM w Olsztynie – przewodniczący komisji

dr hab. inż. Piotr Sołowiej – adiunkt Wydziału Nauk Technicznych UWM w Olsztynie

mgr inż. Jan Chojecki – przewodniczący Rady Wojewódzkiej NOT w Olsztynie

mgr Stefan Siudziński – członek Zarządu SEP Odział Olsztyński w Olsztynie

wyłoniła następujących laureatów konkursu:

I miejsce i Złoty Dyplom uzyskała drużyna z Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie w składzie: Bartłomiej Orzoł, Artur Stańko Nagroda rzeczowa – cyfrowe mierniki cęgowe CMP – 2000 Sonel ufundowane przez : PPUH Elektromet – Iwona i Robert Barma

II miejsce i Srebrny Dyplom uzyskała drużyna z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku w składzie : Jonatan Makarewicz, Hubert Wysocki Nagroda rzeczowa – cyfrowe mierniki cęgowe CMP – 401 Sonel ufundowane przez: Eltel Networks Energetyka S.A.

III miejsce i Brązowy Dyplom uzyskała drużyna z Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie w składzie : Wojciech Szechlicki, Błażej Radzimiński Nagroda rzeczowa – multimetry cyfrowe CMM10 Sonel ufundowane przez: PRONAD sp. z o.o.

IV miejsce i Dyplom Wyróżnienia uzyskała drużyna z Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w składzie : Przemysław Voss , Sebastian Przybyłek Nagroda rzeczowa – USB Drive oraz upominki reklamowe ufundowane przez: Komputronik

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników, a nauczycielom – opiekunom drużyn dziękujemy za wkład pracy włożony w przygotowanie uczniów do konkursowych zmagań.

Organizatorzy II Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017”

Obejrzyj zdjęcia w galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/energetyk-2017/

Relacja na portalu Olsztyn 24: http://www.olsztyn24.com/tv/6874-ii-wojewodzki-miedzyszkolny-konkurs-wiedzy-elektrycznej-energetyk-2017.html

http://www.olsztyn24.com/news/29661-dwanascienbspdruzyn-rywalizowalo-w-konkursie-bdquoenergetyk-2017rdquo.html?f=6480092

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー