Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Energetyk zagra z WOŚP po raz trzeci!

Energetyk zagra z WOŚP po raz trzeci!

Opublikowano: 09-01-2018

Licytacje, koncerty, kiermasz ciast, pokaz pomocy przedmedycznej – te i inne atrakcje zostały przewidziane przez organizatorów 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
Szkolny Finał odbędzie się 12 stycznia, ale już teraz można brać udział w licytacjach, z których całkowity dochód zasili konto Fundacji, która w tym roku gromadzi ludzi dobrej woli wokół hasła „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
15 grudnia rozpoczęły się licytacje. Można je śledzić na stronie szkolnego Facebooka pod adresem: https://www.facebook.com/zsmeolsztyn/. W licytacjach może wziąć udział każdy, kto wspólnie z olsztyńskim „Energetykiem” chciałby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aby dodać ofertę, wystarczy wpisać komentarz pod materiałem danej licytacji. Można również zgłosić ją indywidualnie u szefa Energetyk Sztab Olsztyn pana Piotra Konarzewskiego.

„Energetyk Sztab Olsztyn” to: Piotr Konarzewski (szef sztabu), Katarzyna Chamerska, Wanda Piwońska i Katarzyna Ostowska oraz wolontariusze: Aleksandra Krasnodębska, Radosław Madrak, Jakub Bednarek, Grzegorz Grabowski oraz Mateusz Rogowski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー