Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

Opublikowano: 26-09-2022

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, którego celem jest zachęcenie uczniów do nauki języków. Dzięki ich znajomości można swobodnie podróżować po świecie i porozumiewać się z rówieśnikami z różnych krajów. W naszej szkole zorganizowaliśmy konkurs filmowy, w którym I miejsce zajął Krzysztof Czerwiński z klasy 3EaC. Serdecznie gratulujemy!
Poniżej link z filmem Krzysztofa:
https://drive.google.com/file/d/1vgAZBu7e0Tn7aZvdRhndbEsltYugMKNv/view?usp=sharing

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー