Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

Opublikowano: 27-09-2019

27 września 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Młodzież klas pierwszych wzięła udział w konkursie wiedzy o krajach europejskich. Zwyciężyła drużyna, w skład której wchodzili następujący uczniowie: Maksymilian Robaczewski, Aleksander Pyskło i Hubert Nowocin. Gratulujemy !

Organizatorki: Anna Bontal, Katarzyna Ostowska, Małgorzata Bogudał, Magdalena Rzodkiewicz, Katarzyna Winiarska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー