Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

Opublikowano: 26-09-2018

Z okazji Europejskiego Dnia Języków przypadającego na 26 września w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyły się zajęcia propagujące znajomość języków obcych. Zajęcia, których tematem było propagowanie nauki języków obcych przeprowadzili nauczyciele języków obcych: p.Katarzyna Winiarska, p.Małgorzata Bogudał, p.Katarzyna Ostowska oraz p.Ewa Pawlikowska. Podczas zajęć w naszej szkole uczniowie pracowali wspólnie nad projektami na temat wybranych krajów europejskich. Ich celem było poznawanie podstawowych form grzecznościowych w różnych językach. Wykonane plakaty możemy podziwiać na gazetkach zaprezentowanych w szkolnym korytarzu.

Europejski Dzień Języków został ustanowiony w 2001 roku przez Radę Europy i Komisję Europejską, aby zwrócić uwagę na bogactwo języków używanych w Europie i promować różnorodność kulturową i językową.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー