Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Opublikowano: 16-10-2020

Dziś, 16 października 2020 r., już po raz czwarty obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca, którego celem jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy osobie, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia.
Funkcję edukatorów przejęli uczniowie Energetyka, którzy w sposób profesjonalny zaprezentowali wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Przemysław Mazur, uczeń klasy 4Mm, przypomniał obowiązujące zasady zgodne z wytycznymi Europejskiej Rady ds. Resuscytacji. Wskazał różnice w ratownictwie noworodka, niemowlęcia, dziecka i dorosłego. Słuchacze, uczniowie naszego Zespołu, mieli okazję w praktyce (na fantomach) przećwiczyć zdobytą wiedzę.
Jesteśmy dumni z naszych wychowanków. Do zobaczenia za rok w kolejnej akcji przywracania czynności serca.

Organizatorzy:

Uczniowie: Krzysztof Czerwiński, Bartosz Anders, Przemysław Mazur, Robert Barszczewski, David Robinson, Patryk Ordoński.

Nauczyciele: Monika Zielińska, Maria Stawowa-Świerkowska, Ada Magiera, Anna Niska, Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー