Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Europejskie Dni Pracodawcy

Europejskie Dni Pracodawcy

Opublikowano: 15-11-2017

15 listopada 2017 r. młodzież klasy 3Ea Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych uczestniczyła w konferencji inaugurującej Europejskie Dni Pracodawcy 2017, która odbyła się w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Konferencję uroczyście otworzył członek gabinetu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Głos zabrał Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy pan Zdzisław Szczepkowski, który omówił sytuację na regionalnym rynku pracy.  Kolejnym prelegentem była pani Eliza Popławska-Jodko, Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii, która zachęcała przybyłych do skorzystania z bogatej oferty placówki( m.in. doradztwo w zakresie ochrony praw własności intelektualnej, informacje na temat funduszy i projektów europejskich, praktyczne porady dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej).
Podsumowaniem konferencji była myśl prowadzącego – prof. dr hab. Eugeniusza Niedzielskiego: „W całym okresie człowiek musi być konkurencyjny na rynku pracy”.

Wraz z młodzieżą w konferencji uczestniczyły: doradca zawodowy pani Sylwia Narbut i nauczyciel przedsiębiorczości pani Elżbieta Świerkocka.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー