Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Finał cyklu Zawodowcy z Olsztyna

Finał cyklu Zawodowcy z Olsztyna

Opublikowano: 23-04-2018

23 kwietnia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej „Urania” odbył się finał cyklu „Zawodowcy z Olsztyna”.
Przez osiem tygodni Telewizja Regionalna ReTV przedstawiała ofertę olsztyńskich szkół zawodowych w tym Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. Widzowie mieli możliwość obejrzeć rozmowę w studiu telewizyjnym z dyrektorem szkoły panią Ewą Kaliszuk i przedstawicielem uczniów Mateuszem Rogowskim na temat szkoły – jej oferty edukacyjnej, walorów, korzyści z wyboru. W kolejnych dniach pokazywane były relacje z zaprzyjaźnionych ze szkołą zakładów pracy – Michelin Polska S.A. i Zakładu Handlowo-Usługowego Zygmunt Żarna. Na koniec zaprezentowano materiał przedstawiający codzienne, szkolne życie ucznia olsztyńskiego „Energetyka”.
Finał cyklu „Zawodowcy z Olsztyna” przybrał formę targów szkół zawodowych, na które dyrektorzy szkół zawodowych i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna zaprosili uczniów gimnazjów, szkół podstawowych oraz ich rodziców i nauczycieli. Gośćmi honorowymi prezentacji oferty szkół byli: Prezydent Olsztyna pan Piotr Grzymowicz oraz Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty pan Krzysztof Marek Nowacki.
Stoisko Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych i jego oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019 cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzającej tego dnia halę „Uranię” młodzieży. Młodych ludzi coraz bardziej interesuje nauka w technikum, które nie tylko daje możliwość zdobycia matury i dalszego rozwoju na uczelni wyższej, ale również daje zawód – a w przypadku ZSM-E w Olsztynie, szkoły uczącej w branżach związanych z energią i maszynami, są to zawody niezwykle atrakcyjne na rynku pracy, dające absolwentom satysfakcję finansową i duże możliwości samorealizacji i rozwoju.

Ofertę ZSM-E prezentowali:
Nauczyciele: Katarzyna Chamerska, Elżbieta Świerkocka, Sylwia Narbut, Wiesław Stępniak, Jacek Pikora, Grzegorz Zasadowski, Zygmunt Piotrowicz, Piotr Konarzewski
Uczniowie: Łukasz Dziekoński, Mariusz Pietrzak, Maciej Ziemak, Radosław Bartoszek, Jakub Kolberg, Pascal Danielak, Dawid Robinson, Karol Lusnia i Krystian Jaśkiewicz.

Zobacz zdjęcia w galerii: http://www.zsmeolsztyn.pl/galeria/zawodowcy-z-olsztyna-final-23-04-2018/

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー