Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Finał Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Finał Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Opublikowano: 05-04-2017

5 kwietnia 2017 r. uczniowie ZSM-E w Olsztynie pod opieką pani M. Kozłowskiej uczestniczyli w III etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie, który odbył się na Wydziale Teologii UWM w Olsztynie. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2M – W. Skrzypczyk i J. Górski.
Celem olimpiady było zaakcentowanie roli rodziny w życiu człowieka. Uroczystość połączona była z finałową debatą na temat: “Jakiej polityki rodzinnej potrzebuje Polska?”. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー