Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » FINAŁ WOŚP W ZSM- E

FINAŁ WOŚP W ZSM- E

Opublikowano: 08-01-2020

W środę 8 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Mechaniczno- Energetycznych w Olsztynie po raz czwarty zagrała orkiestra WOŚP pod hasłem „WIATR W ŻAGLE”.
Za nami 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oj, działo się, działo! W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci – dla dziecięcej medycyny zabiegowej.
Wystartowaliśmy punktualnie o godzinie 10.50. Imprezę oficjalnie otworzyła Pani Dyrektor Katarzyna Chamerska. Wielkie granie zaczęliśmy od koncertu zespołu rockowego Messy Brain z Olsztyna, do którego dołączył uczeń naszej szkoły Bartek Kuk. Ponadto gościliśmy pana Adama Sobczyka założyciela klubu Hajduczek, który przeprowadził pokaz szermierki oraz instruktora KravMagi i Defendo –pana Krzysztofa Lewickiego. Podczas Imprezy oraz na platformie Allegro wspólnie licytowaliśmy przedmioty przekazane przez wielu sponsorów, m.in. wycieczkę na Maderę, masaż rehabilitacyjny, makijaż okolicznościowy. Konto WOŚP zasilił również kiermasz ciast, który cieszył się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie podczas Finału WOŚP w ZSM- E.

Organizatorzy: Monika Zielińska, Anna Niska, Katarzyna Ostowska, Monika Pęgier, Magdalena Staniszewska, Wanda Piwońska – Kosiorek.

Zajrzyj do szkolnej galerii: https://zsmeolsztyn.pl/galeria/wosp-w-energetyku-8-01-2020/

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content