Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Forum Organizacji Pozarządowych

Forum Organizacji Pozarządowych

Opublikowano: 22-10-2016

W sobotę 22 października 2016r. w olsztyńskim ratuszu odbyło się Forum Organizacji Pozarządowych. Na zaproszenie Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna i Urzędu  Miasta Olsztyna  wzięły w nim udział organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Olsztyn. Wśród nich znalazł się Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela z p. Zbyszkiem Majchrzakiem oraz współpracujące z nim podmioty, w tym Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie. Była to okazja do zaprezentowania wspólnych działań w zakresie programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. ZSM-E reprezentowali  uczniowie z kl. 2M i 4Eb wraz z p. Wandą Piwońską. Uroczystość uświetniła obecność Prezydenta Olsztyna – Piotra Grzymowicza.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー