Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » „Gramy, bo lubimy! Wielki Finał WOŚP w ZSM-E w Olsztynie”

„Gramy, bo lubimy! Wielki Finał WOŚP w ZSM-E w Olsztynie”

Opublikowano: 16-01-2017

13 stycznia 2017 roku odbyła się w ZSM-E w Olsztynie impreza zamknięta w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Energetyk Sztab Olsztyn – podobnie jak sztaby w całej Polsce – zbierał pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
Sztab (nr 4050) utworzyli: Katarzyna Chamerska, Elżbieta Bohdanowicz, Małgorzata Zielska i Piotr Konarzewski (szef sztabu) oraz pięcioro wolontariuszy (uczniowie klas 2Ea i 3Ea): Aleksandra Krasnodębska, Radosław Madrak, Michał Czajkowski, Łukasz Dziekoński i Mariusz Pietrzak.
Na jeden dzień w roku miejscem działań sztabu stała się szkolna biblioteka, która przybrała kształt szkolnej kawiarenki, gdzie można było napić się kawy lub herbaty, zjeść pyszne ciasto i wziąć udział w loterii fantowej. Przed szkolną publicznością ze swoim pierwszym koncertem w repertuarze bluesowo-rockowym zaprezentował się szkolny zespół muzyczny „Mechaniczno-Energetyczni”. Przez cały czas trwała zbiórka pieniędzy, a ostateczna suma, która będzie naszym wkładem w realizację tej szczytnej idei, wyniosła 1151 zł, czyli kwota dwukrotnie większa, niż przed rokiem.
Było wspaniale – wesoło, kolorowo i wyjątkowo. Jak się okazuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest Wielka nie tylko ideą, której służy, wynikom, jakie osiąga, ale również, lub może przede wszystkim, ludźmi, których łączy. W organizację uroczystości włączyli się wszyscy przedstawiciele społeczności szkolnej oraz wspomagający ZSM-E w Olsztynie ludzie dobrej woli. Energetycznego Finału nie byłoby, gdyby wspaniali ludzie nie połączyli swoich sił.
Za pomoc w zorganizowaniu imprezy podziękowania nich zechcą przyjąć (kolejność przypadkowa):
Iwona Wawrzyn, Wojciech Wawrzyn, Wanda Piwońska-Kosiorek, Maciej Kosiorek, Zakład Handlowo-Usługowy Zygmunt Żarna, zespół „Mechaniczno-Energetyczni”, Arkadiusz Antoń, Wojciech Błaszczyk, Paweł Szymański, Marcin Szuksta, Daniel Kobus, Patryk Czerpak, Marcel Śladewski, Hanna Niemira, Anna Piątkowska, Maria Bodaszewska, Grzegorz Bodaszewski, Krzysztof Markowicz, Izabella Ładna, Regina Dawidczyk, Dorota Fyczak, Kinga Gawlik-Konarzewska, Maria Świerkowska, Tomasz Koński, Ewa Kaliszuk, Krzysztof Dobies i Fundacja WOŚP.
Był to drugi Orkiestrowy Finał w historii szkoły i – mamy nadzieję – nie ostatni.

Obejrzyj zdjęcia w galerii

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー