Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Jezioran

Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Jezioran

Opublikowano: 27-04-2022

27 kwietnia 2022 r. w Zespole  Szkół Ponadpodstawowych w Jezioranach odbył się VII  Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Jezioran – memoriał Wiesława Czerniakowskiego. Nasza drużyna, po ciężkim boju, wywalczyła 1 miejsce. Startowało 5 drużyn: ZSR w Smolajnach, ZSP Jeziorany, ZS Olsztynek, ZS Dobre Miasto, ZSP Jeziorany i ZSM-E Olsztyn.

Wyniki:

ZSM-E – ZS Olsztynek 2:1

ZSM-E – ZSR Smolajny 7:0

ZSM-E – ZSP Jeziorany 2:0

ZSM-E – ZS Dobre Miasto 5:3

Skład drużyny:

Adam Sielawa, Matusewicz Dominik, Koziatek Kacper, Marchlewski Kornel, Wojszel Patryk, Bielski Sebastian, Kraśniewski Dawid, Stuka Szymon, Czadek Adrian, Giera Szymon, Abramczyk Kacper, Aleksander Brunkal, Kacper Włodarski, Sebastian Gąsiorek, Filip Uchlik, Marcel Grodzicki, Konrad Gawryś

Trenerzy :

Grzegorz Zasadowski

Piotr Glicner

jeziorany_turniej jeziorany_turniej1 jeziorany_turniej2 jeziorany_turniej3 jeziorany_turniej4 jeziorany_turniej5 jeziorany_turniej6 jeziorany_turniej7

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー