Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » “Hazard? Nie, dziękuję!”

“Hazard? Nie, dziękuję!”

Opublikowano: 11-02-2019

11 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej zatytułowanej “Hazard? Nie, dziękuję” poświęconej nielegalnemu organizowaniu gier hazardowych. Celem podjętych działań jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, również w Internecie, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń, jakie niesie hazard, w tym o uzależnieniu od niego. Kampania skierowana jest do uczniów gimnazjów i szkół średnich, którzy ze względu na swój młody wiek i niedojrzałość są szczególnie podatni na negatywne zjawiska, również te czyhające w sieci. Nie bądź naiwny, nie daj się oszukać, nie daj się w ciągnąć w hazard! To apel kampanii skierowany do słuchaczy, który – mamy nadzieję – zapamiętają.

Organizatorka: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー