Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » „Herbatka u Marszałka” – spotkanie ze Związkiem Piłsudczyków RP w Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim

„Herbatka u Marszałka” – spotkanie ze Związkiem Piłsudczyków RP w Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim

Opublikowano: 15-11-2016

Dnia 15.11.2016 r. przedstawiciele społeczności nauczycielskiej i uczniowskiej: p. Maria Świerkowska, p. Wanda Piwońska i Paweł Pełka z kl. 1Eb uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu. Na zaproszenie Wiceprezesa Zarządu Krajowego Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej generała Józefa Zyska gościliśmy w przepięknej scenerii lidzbarskiej Oranżerii Kultury na kolejnej „Herbatce u Marszałka”. W spotkaniu uczestniczyły władze samorządowe, członkowie Związku Piłsudczyków oraz zaproszeni goście. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchaliśmy koncertu pieśni legionowej w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej pod kierunkiem p. Marzeny Mierzejewskiej oraz odczytu na temat religijności Marszałka Piłsudskiego. Obejrzeliśmy wystawę obrazów  dr Teresy Feszczyn     pt. „Wszechświat” i aktywnie uczestniczyliśmy w spotkaniu o charakterze patriotycznym. Zaproszenie na spotkanie traktujemy jako wyróżnienie dla naszej szkoły za wieloletnią współpracę ze Związkiem Piłsudczyków.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー