Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » I Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych

I Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych

Opublikowano: 24-10-2019

24 października 2019 r. młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Agnieszką Wirchanowicz i p. Marią Świerkowską uczestniczyła w konferencji w Urzędzie Wojewódzkim z okazji XXXV rocznicy śmierci błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. To wydarzenie patronatem objął Wojewoda Warmińsko – Mazurski Artur Chojecki oraz Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki.  Była to pionierska uroczystość, którą uświetnił wykład prof. dr. hab. Wojciecha Polaka pracownika Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na temat kapelana „Solidarności.” ks. Jerzego Popiełuszki. Uczestnicy konferencji obejrzeli również film z najnowszej historii Polski pt. „Jestem gotowy na wszystko”.

Uczestnictwo w obchodach I Narodowego Dnia Pamięci Duchownych Niezłomnych” było kolejną odsłoną działalności Klubu Historycznego działającego w naszej szkole, którego członkowie i sympatycy odebrali wspaniała lekcję; „Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba być człowiekiem”.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー