Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » I Święto Wolności

I Święto Wolności

Opublikowano: 12-06-2019

12 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie miło miejsce I Święto Wolności. Wydarzenie to sprowokowane zostało 30 rocznicą I częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r. Uroczystość składała się z dwóch części. Pierwszą stanowił uroczysty apel, wykład pracownika IPN p. Dawida Zagziła, koncert zespołu muzycznego, który poprowadził p. Andrzej Korzeń i uroczyste ślubowanie klas pierwszych mundurowych. Druga część wydarzenia miała charakter rekreacyjny. Uczestnicy święta mogli skorzystać z szeregu atrakcji m. in. rzucić granatem i kołem ratunkowym, skorzystać z symulatora dachowania oraz zjeść gorące kiełbaski ufundowane przez Radę Rodziców.
Wydarzenie, jakim było I Święto Wolności, na pewno będzie miało swoją kontynuację w kolejnych latach. W tym roku nad jego organizacją czuwały p. Maria Świerkowska (pomysłodawczyni przedsięwzięcia), p. Elżbieta Świerkocka, p. Agnieszka Wirchanowicz, p. Sławomir Raczyński i p. Zygmunt Piotrowicz. Swoją pomoc zaoferowali również p. Kazimierz Szymański i p. Katarzyna Ostowska.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://zsmeolsztyn.pl/galeria/swieto-wolnosci-12-06-2019/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー