Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » I Szkolny Konkurs Wiedzy Elektrotechnicznej „ELEKTRON”

I Szkolny Konkurs Wiedzy Elektrotechnicznej „ELEKTRON”

Opublikowano: 03-10-2018

3 października 2018 roku w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie odbył się I Szkolny Konkurs Wiedzy Elektrotechnicznej „ELEKTRON” zorganizowany w ramach działań Zespołu Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych Elektrycznych. Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu była Pani Hanna Niemira. Pomoc w przeprowadzeniu eliminacji w klasie 3EM – Pani Magdalena Staniszewska.
Konkurs adresowany był do uczniów klas trzecich Technikum Nr 3 kształcących się w zawodzie technik elektryk i miał formę zawodów indywidualnych polegających na rozwiązaniu testu z zakresu szeroko rozumianej elektrotechniki.
W konkursie wzięło udział dziesięciu uczniów z klasy 3Ea oraz dziesięciu uczniów z klasy 3EM.
Po ocenieniu zadań konkursowych wyłoniono następujących laureatów:

I miejsce – Złoty Dyplom : Arkadiusz Krawczyk – klasa 3EM;
II miejsce – Srebrny Dyplom : Kacper Sowiński – klasa 3Ea;
III miejsce (ex aequo) – Brązowy Dyplom : Patryk Gryczka – klasa 3Ea, Mateusz Franczyk – klasa 3Ea, Karol Spychalski – klasa 3Ea, Aleksander Chełstowski – klasa 3EM.

Laureaci konkursu otrzymali z rąk wicedyrektora Pana Tomasza Końskiego dyplomy i słodycze, pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców ZSM-E.
Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursowych zmaganiach z zakresu wiedzy zawodowej.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー