Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » I Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku

I Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku

Opublikowano: 21-05-2019

21 maja 2019 r. ponad dwudziestu uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie zasiadło do zmagań w I Wewnątrzszkolnym Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku. W I etapie konkursu do rozwiązania był test ze znajomości rodziny, wykształcenia i działalności naszego wielkiego astronoma. Od dat, przez nazwiska, nazwy miejscowości i przyrządów, łacińskie zwroty – łatwo nie było, bo nie każdy zna pełna nazwę dzieła Kopernika, imiona rodzeństwa czy wie, czego dotyczy prawo Kopernika-Greshama. Uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie i potrzebna była dogrywka. 23 maja 2019 r. w 476 rocznicę śmierci Kopernika odbył się II etap konkursu. Tym razem na uczniów czekały zadania otwarte. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale udało się wyłonić zwycięzców. I miejsce zajął Adam Bartoszuk (1Ea), II miejsce Michał Zieliński (1Eb), III miejsce Jakub Krawczyk (1Ea).
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Organizator: Monika Pęgier

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー