Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » II Dzień Otwarty Szkoły

II Dzień Otwarty Szkoły

Opublikowano: 24-05-2019

24 maja 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się II Dzień Otwarty. Szkołę odwiedziła młodzież i rodzice z Gietrzwałdu, Lubomina, Olsztyna, Ostródy i Pasymia.

Odwiedzający zapoznali się z ofertą edukacyjną ZSM-E w Olsztynie na rok szkolny 2019/2020. Poznali specyfikę nauki w zawodach: technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik elektryk, technik mechanik, mechanik-monter maszyn i urządzeń, ślusarz, operator obrabiarek skrawających, elektryk, elektromechanik.

Spotkali się również z pracodawcami – partnerami szkoły, firmami: Eltel Networks Energetyka S.A., Schwarte Group, EGGER i TYMBARK MSW.
Dzień Otwarty „Energetyka” przygotowali: Wiesław Stępniak, Andrzej Korzeń, Jacek Pikora, Ryszard Sobiech, Waldemar Kamiński i Piotr Konarzewski (nauczyciele), Michał Rydel, Bartłomiej Łukaszewski, Łukasz Gajocha, Bartosz Gaworski, Łukasz Duraj (uczniowie). Dokumentacja zdjęciowa – Patryk Ordoński. Pomoc w organizacji: Samorząd Uczniowski w osob

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://zsmeolsztyn.pl/galeria/dzien-otwarty-24-05-2019/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー