Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » II edycja konkursu językowego “The Point Online”

II edycja konkursu językowego “The Point Online”

Opublikowano: 25-03-2021

W ZSM-E w Olsztynie została zorganizowana II edycja konkursu The Point Online organizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego “The Point”.  Celem konkursu jest zwiększenie świadomości o korzyściach wynikających z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych. Zwycięzcami w naszej szkole zostali Piotr Michalski z kl 1EbC oraz Jakub Zieliński z kl. 2 MaG. Ogromne brawa i gratulacje!

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー