Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students – Edycja Wojewódzka

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students – Edycja Wojewódzka

Opublikowano: 22-11-2018

23 października 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje w ramach II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Modern Students. Właśnie zostały ogłoszone wyniki tych eliminacji – do II etapu konkursu (etap wojewódzki) zakwalifikowało się 5 uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie: Duraj Łukasz i Schmidt Filip z klasy 2 Ea, Sowiński Kacper i Grabowski Michał z klasy 3 Ea oraz Rudnicki Arkadiusz z klasy 1 Ea.
II etap konkursu odbędzie się 4 grudnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Olsztynie.

Opiekunem grupy jest p. Katarzyna Ostowska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー