Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

Opublikowano: 23-10-2018

23 października 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje w ramach II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Modern Students (zasięg wojewódzki). Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko-mazurskiego wykazujących się znajomością języka angielskiego na poziomie B1+/B2. Uczniowie rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny. Do drugiego etapu konkursu przystąpi 5 uczniów z naszej szkoły, którzy otrzymali najlepsze wyniki: Duraj Łukasz, Schmidt Filip z klasy 2 Ea, Sowiński Kacper, Grabowski Michał z klasy 3 Ea oraz Rudnicki Arkadiusz z klasy 1 Ea. Eliminacje szkolne przeprowadziły p. Katarzyna Ostowska i p. Ewa Pawlikowska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー