Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » II Olsztyńskie Targi Pracy

II Olsztyńskie Targi Pracy

Opublikowano: 11-04-2018

11 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy 4Ea wraz z opiekunami – p. Sylwią Narbut i p. Piotrem Konarzewskim – uczestniczyli w II Olsztyńskich Targach Pracy, które odbyły się w sali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie.
Uczestnicy mieli możliwość m.in. zapoznania się z ofertami pracy w kraju i za granicą, ofertami bezpłatnych szkoleń oraz kursów zawodowych i kwalifikacyjnych, formami wsparcia udzielanymi przez Publiczne Służby Zatrudnienia oraz Ochotnicze Hufce Pracy, a także odbyć indywidualne konsultacje z psychologiem, pośrednikami pracy i doradcami zawodowymi i skorzystać z pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych lub określeniu predyspozycji zawodowych.
Młodzież ZSM-E wzięła udział w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach z zakresu autoprezentacji i sztuki budowania wizerunku. Uczniowie zdobyli wiedzę dotyczącą wywierania pierwszego wrażenia, znaczenia ubioru i mowy ciała – szczególnie w sytuacji egzaminacyjnej lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej – oraz zwiększania swojej atrakcyjności w oczach otoczenia.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー