Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » II Piknik Szkół Zawodowych

II Piknik Szkół Zawodowych

Opublikowano: 25-04-2017

25 kwietnia 2017 roku w olsztyńskim Parku Centralnym odbył się II Piknik Szkół Zawodowych. Po zeszłorocznym udanym debiucie tej imprezy osiem techników po raz kolejny zaproponowały tę formę promocji swojej oferty edukacyjnej. W imieniu gospodarza – Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna – uczestników pikniku powitali konferansjerzy, nauczyciele olsztyńskiego „Energetyka” – Katarzyna Chamerska i Piotr Konarzewski, którzy jednocześnie dokonali przedstawienia wszystkich szkół.
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie również zaprezentował swoją ofertę edukacyjną, szczególnie akcentując wprowadzane od nowego roku szkolnego innowacje pedagogiczne: „Bezpieczeństwo narodowe – przygotowanie do służby mundurowej” oraz „Piłka ręczna – wychowanie przez sport”. Nauczyciele i uczniowie przekonywali gimnazjalistów, że nauka w ZSM-E to nie tylko szansa na dobry zawód, dobre miejsce na rozwijanie swoich pasji, ale również otwarta droga do dalszego kształcenia się.
Stoisko zorganizowali: Wiesław Stępniak, Elżbieta Świerkocka, Beata Bartoś, Waldemar Kamiński, Zygmunt Piotrowicz, Tomasz Koński, Karol Kukraszewski, Józef Kaczorek wraz z uczniami – Bartłomiejem Orzołem, Jakubem Kowgierem, Mateuszem Borchertem, Jakubem Lumą, Szymonem Całkowskim i Przemysławem Laskowskim.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー