Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » III edycja konkursu The Point Online

III edycja konkursu The Point Online

Opublikowano: 14-03-2022

W dniach 10-12 marca 2022 r. uczniowie klas pierwszych technikum brali udział w prelekcji online dotyczącej korzyści wynikających z posiadania kompetencji językowych, a następnie wzięli udział w QUIZIE z nagrodami organizowanym przez Centrum Kształcenia Językowego “The Point”.

Celem konkursu było zwiększenie świadomości o korzyściach wynikających

z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych. Konkurs był poprzedzony kilkuminutowym wprowadzeniem teoretycznym, dotyczącym potrzeby znajomości języka w dzisiejszych czasach oraz ciekawostek związanych z rozwojem kompetencji językowych. W trakcie konkursu osoby zarejestrowane przez The Point jako uczestnicy konkursu wypełni test online, na podstawie którego zostali wyłonieni najlepsi uczniowie w każdej szkole.

Zwycięzcą etapu szkolnego III edycji konkursu The Point Online, organizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego “The Point” został Krzysztof Wieczorek z klasy 1Ea, który otrzymał gadżety od The Point oraz zestaw słuchawek potrzebnych do nauki online. Koordynatorem konkursu w naszej szkole była p. Katarzyna Ostowska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー