Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

Opublikowano: 14-11-2019

14 listopada 2019 r. odbyły się szkolne eliminacje w ramach III Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Modern Students – edycja wojewódzka. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko-mazurskiego wykazujących się znajomością języka angielskiego na poziomie B1+/B2/C1. Uczniowie rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny. Do drugiego etapu konkursu przystąpi 2 uczniów z naszej szkoły, którzy otrzymali najlepsze wyniki: Aleksy Przystawko z klasy II Eb oraz Dominik Dudziński z klasy IV M.

Eliminacje szkolne przeprowadziły p. Katarzyna Ostowska i p. Anna Bontal.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー