Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » III Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

III Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

Opublikowano: 27-10-2018

27 października 2018 roku w Olsztynie odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych reprezentowali: Jakub Kuczyński z klasy 4Ea i Jakub Zuśka z klasy 2Mm. Nasi zawodnicy nie zdobyli pucharów, ale mieli okazję zagrać z najlepszymi zawodnikami w województwie i zdobyć doświadczenie obserwując grę 300 wybitnych szachistów. Mamy nadzieję, że udział w turnieju będzie dla naszych uczniów impulsem do rozwijania swoich umiejętności w tej wspaniałej lecz również wymagającej grze. Opiekunem zawodników był pan Kazimierz Szymański.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー