Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego

Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego

Opublikowano: 19-03-2018

19 marca 2018 r. w Olsztynie odbyła się uroczystość zwana Imieninami Marszałka Józefa Piłsudskiego. Rozpoczęła się ona pod tablicą Wielkiego Marszałka (przy ul T. Kosciuszki), pod którą stał sztandar naszej szkoły. Tam też poprzez złożynie kwiatów cześć wybitnemu przywódcy oddały dyrektor szkoły pani Ewa Kaliszuk wraz z wicedyrektorem szkoły panią Wandą Piwońską – Kosiorek. Kontynuacja uroczystości miała miejsce w Urzędzie Wojewódzkim, podczas której dyrektor szkoły odebrała certyfikat nadany Zespołowi Szkół Mechaniczno – Energetycznych „Szkoła Promująca Niepodległą”. W wydarzeniu uczestniczyła także młodzież ZSM-E pod opieką zaanagżoawnych w uzyskanie certyfikatu nauczycieli: p. Marii świerkowskiej, p. Elżbiety Świerkockiej, p. Agnieszki Wirchanowicz i p. Beaty Bartoś. Imprezę uświetnił wykład p. Barbary Wachowicz pt. „Marszałek mniej znany”, a także film, który prezentował płk dypl. Tomasz Łysek – twórca kursu taktyczno – wytrzymałościowego „Patrol”. Ciekawym akcentem był występ dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 37 w Olsztynie oraz koncert Kapeli Jakubowej.
Jako szkoła cenimy sobie uroczystości takie jak Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego i jesteśmy dumni z otrzymanego certyfikatu.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー