Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Imieniny Marszałka Piłsudskiego

Imieniny Marszałka Piłsudskiego

Opublikowano: 17-03-2017

17 marca 2017 r. młodzież naszej szkoły (klasa 1M), w tym przedstawiciele Klubu Historycznego, pod opieką p. wicedyr. M. Świerkowskiej i p. A. Wirchanowicz uczestniczyła w przedsięwzięciu „Imieniny Marszałka Piłsudskiego”. Wydarzenie rozpoczęło się od złożenia kwiatów przy tablicy upamiętniającej Marszałka, a następnie miało swoją kontynuację w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, gdzie zebrani mogli wysłuchać wykładu na temat mniej znanych faktów z życia Józefa Piłsudskiego, a także wsłuchać się w pieśni patriotyczne wykonane przez młodzież i dzieci z olsztyńskich placówek edukacyjnych. Spotkanie miało bardzo uroczysty charakter, a wspomnienie wielkiej postaci, jaką był Marszałek Józef Piłsudski, zjednoczyło wszystkich zebranych, którym bliskie są idee patriotyczne.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー