Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Informacje o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

Informacje o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

Opublikowano: 19-03-2020
  1. Zgodnie z harmonogramem wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie zostaną przekazane w piątek 20 marca 2020r. ok godziny 10:00.
  2. Osoby, które nie zdały egzaminu, będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu  w  sesji  czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. Deklarację  składamy  w  formie  elektronicznej,  przesyłając  skan  albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail.
  3. Zdający, którzy  chcieliby  dokonać wglądu do prac, mogą od 20 marca br. przesyłać do OKE wnioski,  natomiast  terminy  wglądów  zostaną wyznaczone po wycofaniu  stanu  zagrożenia  epidemicznego i  powróceniu szkół i placówek edukacyjnych do funkcjonowania w standardowym trybie.
  4. Ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty – termin przekazania świadectw i dyplomów może ulec zmianie.

Deklaracja

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー