Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » IV CHARYTATYWNY BIEG O ZŁOTĄ MONETĘ (WIRTUALNY)

IV CHARYTATYWNY BIEG O ZŁOTĄ MONETĘ (WIRTUALNY)

Opublikowano: 02-06-2020

Fundacja „Przyszłość dla dzieci” , z którą współpracuje nasza szkoła organizuje wirtualny Bieg o Złotą Monetę . Celem wydarzenia jest wsparcie dzieci i młodzieży z Warmii i Mazur.

Wystarczy zapisać się na stronie: https://superczas.pl/ozlotamonete2020 i uiścić opłatę startową, która jest darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Otrzymacie na adres mailowy imienny numer startowy do samodzielnego wydruku, z którym dumnie pokonacie trasę. Swój dystans możesz pokonać dowolną techniką (biegiem, chodem, spacerem czy nordic walking) i w dowolnym dla siebie miejscu.

To Ty decydujesz o trasie biegu i jego poziomie trudności. Do Ciebie należy tez decyzja kiedy pobiegniesz, wybierasz dowolną datę między dniem rejestracji, a finałem wydarzenia (07.06.2020 r.)

Podczas biegu miej uruchomioną aplikację rejestrującą Twoją aktywność fizyczną, a po biegu wyślij  screena na adres: biegozlotamonete@gmail.com

 

Harmonogram

  • 07.06.2020 r. – 15:00 – koniec zapisów na stronie www.superczas.pl
  • 07.06.2020 r. – 23:59 – koniec biegu
  • do 22.06.2020 r. – wysyłka pamiątkowych medali i dyplomów do uczestników biegu

Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronach internetowych:
www.przyszloscdladzieci.org oraz www.facebook.com/przyszloscdladziec

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー