Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Jubileusz 75 – lecia utworzenia Oddziału Olsztyńskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Jubileusz 75 – lecia utworzenia Oddziału Olsztyńskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Opublikowano: 07-02-2022

W dniu 11 lutego 2022r. w sali konferencyjnej „Dębowej” Hotelu Warmińskiego w Olsztynie odbyło się spotkanie w ramach kontynuacji obchodów z okazji jubileuszu 75-lecia utworzenia Oddziału Olsztyńskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, w którym udział wziął Prezes Zarządu Głównego SEP Pan dr inż. Piotr Szymczak.

Z powodu obostrzeń związanych z epidemią Sars Cov-2, decyzją Zarządu Oddziału Olsztyńskiego SEP udział w uroczystości został ograniczony do Zarządu oraz przedstawicieli odznaczonych Kół Zakładowych SEP, Szkół i W-MOIIB: Pani Katarzyny Chamerskiej dyrektor Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie,  Pana Zbigniewa Murawskiego przedstawiciela Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
w Bartoszycach “Mechanik”, Pana Mariusza Dobrzenieckiego Przewodniczącego Rady Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i Pana Aleksandra Jarmołkowicza Prezesa firmy SPRINT S.A.

Oddział Olsztyński SEP uczestniczy w międzyszkolnym  konkursie Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK” organizowanym przez Zespół Szkół Mechaniczno–Energetycznych
im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie. W tym roku odbył się już VII Konkurs zorganizowany pod honorowym patronatem Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz naszego stowarzyszenia we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.
Konkurs ma formę dwuetapowego turnieju drużynowego, składa się z części praktycznej
i teoretycznej. Uczestniczą w nim uczniowie reprezentujący szkoły z terenu naszego województwa. Przedsięwzięcie jest zorganizowane przez dyrektor ZSM-E Katarzynę Chamerską razem z nauczycielami z Zespołu Przedmiotów Elektrycznych: Panem Andrzejem Lange, Panem Andrzejem Siudzińskim (członkami Oddziału Olsztyńskiego SEP). Komisja konkursowa w całości składa się z członków SEP Oddziału Olsztyńskiego. Jesteśmy też fundatorem nagród dla zwycięskich drużyn. Korzystając z obecności Pani dyrektor chciałbym potwierdzić również w tym roku naszą współpracę i zaangażowanie w tym wydarzeniu.

W kolejnej części programu Prezes SEP dr inż. Piotr Szymczak wyróżnił wybranych członków Zarządu SEP oraz Dyrektor ZSM-E Katarzynie Chamerskiej, za pracę na rzecz SEP wręczając im książki z biografią znanych postaci w elektryce.

Medal im. Michała Doliwo-Dobrowolskiego: Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych
im. Tadeusz Kościuszki w Olsztynie.

Prezes Oddziału kol. Jarosław Kantel wręczył Medal 75-lecia O/SEP: Dyrektor ZSM-E Katarzynie Chamerskiej.

SEP SEP SEPSEP SEP SEP

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー