Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Kampania EFSA „Wybieraj bezpieczną żywność”

Kampania EFSA „Wybieraj bezpieczną żywność”

Opublikowano: 08-11-2021

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) rozpoczął kampanię informacyjną „Wybieraj Bezpieczną Żywność” (#EUChooseSafeFood). Celem kampanii jest uświadomienie konsumentom jak istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności odgrywa nauka. Kluczowym przesłaniem kampanii jest zachęcenie obywateli do dokonywania świadomych i pewnych wyborów żywieniowych. Więcej informacji na temat kampanii EFSA #EUChooseSafeFood dostępnych jest na stronie:
https://campaigns.efsa.europa.eu/EUChooseSafeFood/#/index-pl

zdrowe_zywienie zdrowe_zywienie zdrowe_zywienie zdrowe_zywienie zdrowe_zywienie zdrowe_zywienie

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー