Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » KAMPANIA GLOBAL MONEY WEEK

KAMPANIA GLOBAL MONEY WEEK

Opublikowano: 28-03-2022

W dniach 22 – 25 marca uczniowie klas 4Mm, 4 Eab, 3CP, 3EaP, 3EbG, 3 MaP oraz 1elm  skorzystali z zaproszenia  Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) i wzięli udział w webinariach  online na temat:  „ Brać kredyt czy nie brać ?- oto jest pytanie. Co powinien  wiedzieć młody człowiek zanim podpisze umowę kredytową”, „ Stopa procentowa – czym jest  i jak się z nią zaprzyjaźnić?”,  „ Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie?”,  „Dark partners – jak pułapki w sieci zmuszają Cię do robienia rzeczy,  których nie chcesz”,  „ Bezpieczny telefon- jak  chronić się przed cyberprzestępcami?”

Organizatorzy:  pani Emilia Leśnikowska – Dawidko we współpracy z panią Elżbietą Świerkocką i panią Moniką Zielińską

gmw4 gmw3 gmw2 gmw1 gmw

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー