Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Katyń – Smoleńsk: Pamiętamy

Katyń – Smoleńsk: Pamiętamy

Opublikowano: 10-04-2017

10 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy 2 M pod opieką p. wicedyrektor M. Świerkowskiej i p. A. Wirchanowicz uczestniczyli w wydarzeniu związanym z 77 rocznicą mordu katyńskiego i 7 rocznicą katastrofy smoleńskiej. Na Placu Solidarności odbył się Apel Pamięci, po którym można było złożyć kwiaty i zapalić znicze pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny. Druga część uroczystości odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim. Tam uczestnicy przedsięwzięcia mogli usłyszeć wykład dra Pawła Waroty (pracownika IPN) „Katyń a Smoleńsk”, a następnie zobaczyć montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów z Liceum Akademickiego w Olsztynie. Spotkanie zakończył koncert rapera Tadeusza Polkowskiego „Tadka”. Całe przedsięwzięcie objęte było patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego p. Artura Chojeckiego.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー