Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Kolejne spotkanie z pracodawcami za nami

Kolejne spotkanie z pracodawcami za nami

Opublikowano: 30-10-2018

30 października 2018r. odbyło się w Zespole Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie kolejne spotkanie z pracodawcami. Spotkanie zainaugurowało rok szkolny 2018/2019. Podczas spotkania dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk przedstawiła gościom informacje na temat inwestycji realizowanych na rzecz szkoły i stopnia ich realizacji. Następnie omówiła projektowane zmiany w kształceniu zawodowym, które pojawią się 1 września 2019r. Wicedyrektor szkoły Tomasz Koński oraz kierownik warsztatów Wiesław Stępniak podziękowali pracodawcom za wsparcie i pomoc w organizacji kształcenia zawodowego w Zespole Szkół w roku szkolnym 2017/2018, w szczególności za umożliwienie organizacji i przeprowadzenia na terenie zakładów egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodach. Podczas spotkania był również czas na dyskusję i wymianę doświadczeń, pracodawcy przekazali swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące współpracy szkoły z rynkiem pracy. Zaproszenie na spotkanie przyjęły następujące firmy i zakłady: ZH-U Zygmunt Żarna, PRONAD, ELTEL Energetyka S.A., ZUT UNIMASZ, ELEKTROSYSTEM, Energa Operator S.A. i TIGOMAG. W spotkaniu uczestniczył również przewodniczący Zespołu ds. Promocji Szkoły Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー