Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Kolejne zajęcia młodych techników w laboratorium UWM

Kolejne zajęcia młodych techników w laboratorium UWM

Opublikowano: 16-11-2018

16 listopada 2018r. uczniowie klasy 3Ea odbyli kolejne zajęcia laboratoryjne z zakresu badań silników indukcyjnych klatkowych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania silników indukcyjnych klatkowych, a także możliwościami łączeniowymi uzwojeń stojana. Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange
i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー