Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Komunikat dla Rodziców i Uczniów w sprawie inwestycji szkolnych

Komunikat dla Rodziców i Uczniów w sprawie inwestycji szkolnych

Opublikowano: 22-01-2018

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,
przed nami czas wielu inwestycji, których celem jest poprawa infrastruktury budynku warsztatów szkolnych połączona z zakupem maszyn i urządzeń do kształcenia zawodowego, modernizacja boiska szkolnego, termomodernizacja budynku głównego szkoły. Według danych Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta Olsztyna inwestycje zostaną przeprowadzone w następujących terminach:
– przebudowa i modernizacja warsztatów szkolnych: 01.01.2018r. – 31.07.2019r.
– termomodernizacja budynku głównego szkoły: 01.04.2018r. – 30.09.2018r.
– remont boiska: 12.2017r. – 09.2018r.

W okresie remontów zajęcia edukacyjne realizowane będą w obiektach zastępczych. Zajęcia praktyczne realizowane w warsztatach szkolnych ZSM-E przeniesione zostaną na ulicę Zientary Malewskiej 65 do Warsztatów Centrum Kształcenia Zawodowego Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Zajęcia ogólnokształcące i teoretyczne zawodowe odbywać się będą w budynku, którego lokalizacja zostanie podana w innym terminie.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa o zrozumienie i życzliwość w tym trudnym okresie.

W konsekwencji podjętych działań nasza młodzież będzie kształcić się w doskonałych warunkach, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń, a także rozwiązań technologicznych, szkoła po przeprowadzeniu termomodernizacji zyska nowy kształt i wizerunek, uczniowie będą korzystać z nowoczesnej bazy sportowej. Przedstawiam Państwu wizualizację projektu inwestycyjnego, którego realizacja już wkrótce przed nami.

Z poważaniem
Ewa Kaliszuk
Dyrektor ZSM-E w Olsztynie

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー