Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Komunikat w sprawie ubezpieczenia uczniów i słuchaczy

Komunikat w sprawie ubezpieczenia uczniów i słuchaczy

Opublikowano: 10-09-2018

 

Komunikat dla Rodziców i Uczniów w sprawie ubezpieczenia

PILNE!

Prezydium Rady Rodziców wychodząc na przeciw potrzebom Rodziców i Uczniów / Słuchaczy informuje, że istnieje możliwość ubezpieczenia uczniów / słuchaczy w szkole. Po rozpatrzeniu ofert w zakresie ubezpieczenia Rada Rodziców rekomenduje firmę Compensa. W związku z faktem, iż szkoła nie może podpisać stosownej umowy, jak również w żaden sposób pośredniczyć w procedurze ubezpieczania uczniów – przedstawiciel firmy Compensa, pani Monika Wróbel zaproponowała dyżury na terenie szkoły, podczas których każdy uczeń/słuchacz lub jego rodzic będzie mógł dokonać wpłaty na ubezpieczenie na rok szkolny 2018/2019. Ubezpieczenie jest dobrowolne, jednakże z uwagi na specyfikę szkoły wskazane. Wysokość składki to 34 zł. Warunki umowy oraz informacja o sposobie zgłaszania roszczeń będzie dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce Strefa Rodziców – Ubezpieczenie uczniów.

Wpłat można dokonać wyłącznie w terminach określonych poniżej:

  • 24 września 2018 (poniedziałek) w godzinach 10.25 – 12.00
  • 26 września 2018 (środa) w godzinach 12.15 – 14.00
  • 2 października 2018 (wtorek) w godzinach 10.25 – 12.00
  • 4 października 2018 (czwartek) w godzinach 14.00 – 15.30
  • 24 października 2018r. (środa) podczas zebrania z rodzicami od godz. 16.45.

 

Warunkiem podpisania ubezpieczenia jest wypełnienie deklaracji zgody przez rodziców uczniów/słuchaczy niepełnoletnich oraz samych uczniów/słuchaczy pełnoletnich. Formularze zostaną przekazane przez wychowawców / opiekunów podczas zajęć edukacyjnych.

Wpłat dokonujemy w pokoju nr 15 na parterze szkoły.

 

W imieniu Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Joanny Pertkiewicz:

Dyrektor ZSM-E

Ewa Kaliszuk

 

Pismo Dyrektora Wydziału Edukacji dotyczące oferty firmy Nord Partner

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー