Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konferencja “Porozmawiajmy o życiu”

Konferencja “Porozmawiajmy o życiu”

Opublikowano: 22-03-2019

22 marca 2019 r. uczniowie klasy 2 Ebs Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uczestniczyli w konferencji zatytułowanej „Porozmawiajmy o życiu…”, która odbyła się w Warmińsko- Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.
Po oficjalnych przemówieniach Wicewojewody Warmińsko-Mazurskiego Pana Sławomira Sadowskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Pana Krzysztofa Marka Nowackiego mieliśmy przyjemność wysłuchać wykładu „Kocham Cię życie – życie jako wartość i zadanie” ks. prof.dr.hab. Mariana Machinka oraz przemówienia pani Marty Stasieło na temat zdrowego stylu życia.
Ostatnim punktem spotkania było wystąpienie pani Ewy Kowerzanow-Luto, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia „Strzał w 10” oraz matki 13-letniego Bartka z Zespołem Downa, która mówiła o przełamywaniu barier w świadomości ludzi na temat osób niepełnosprawnych.
Jako podsumowanie odbyła się krótka dyskusja młodzieży na temat usłyszanych treści.
Spotkanie urozmaicały występy artystyczne młodzieży z III LO im. M. Kopernika w Olsztynie.

Opiekun: Magdalena Kozłowska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー