Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konferencja “Rozwijanie kompetencji zawodowych szansą na lepszy start na rynku pracy”

Konferencja “Rozwijanie kompetencji zawodowych szansą na lepszy start na rynku pracy”

Opublikowano: 22-03-2019

22 marca 2019 r. w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie odbyła się konferencja “Rozwijanie kompetencji zawodowych szansą na lepszy start na rynku pracy”. W konferencji brali udział uczniowie ZSM-E: Aleksandra Krasnodębska, Wiktoria Mrzygłowska, Mateusz Rogowski, Mateusz Deptuła.

Podczas konferencji swoje wystapienia mieli: pani Maria Rafalska – Dyrektor Poradni Psychologiczno-pedagogicznej nr 1 w Olsztynie na temat “Kompetencji miękkich jako determinantów w drodze ścieżki zawodowej”, pan Marek Obrębski – Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie, który mówił o “Rozwijaniu kompetencji zawodowych jako szansie na lepszy start na rynku pracy”, a także pan Jacek Żerański – przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy – Okregowego Inspektoratu Pracy w Olsztynie mówiący o “Zagrożeniach psychospołecznych – stresie i mobbing w miejscu pracy”.

Opiekun: Sylwia Narbut

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー