Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konferencja “Szkoła i biznes – model współpracy”

Konferencja “Szkoła i biznes – model współpracy”

Opublikowano: 23-10-2019

23 października 2019 r. odbyła się konferencja regionalna “Szkoła i biznes – model współpracy” zorganizowana przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jednym z nagrodzonych była firma ELTEL Networks, z którą od wielu lat współpracujemy, a której została wręczona statuetka “Zawodowego Pracodawcy w roku szkolnym 2018/2019. Cieszymy się, że nasz model współpracy został zauważony i wyróżniony.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー