Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konferencja Szkoleniowa dla członków Koła Miejskiego SEP

Konferencja Szkoleniowa dla członków Koła Miejskiego SEP

Opublikowano: 17-09-2018

17 września 2018 r. odbyła się Konferencja Szkoleniowa dla członków Koła Miejskiego SEP, Firmy „TyNa Cafera Customs Filip Milewski” na temat: „System Telewizji dozorowej AVIGILON – wykorzystanie inteligentnej analityki obrazu przy zastosowaniu kamer od 1 do 30MP”.
Szkolenie prowadzili Panowie: Filip Milewski, Arkadiusz Norkiewicz i Michał Biela. Uczestnicy otrzymali katalogi produktów. W szkoleniu uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie z klas: 1Eb, 4 Ea, 4 Eb i 3 EM oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych elektrycznych: Andrzej Lange, Jacek Pikora, Andrzej Siudziński i Kazimierz Szymański. Organizatorami spotkania byli: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー