Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Konferencja szkoleniowa firmy NIDEC Industrial Automation Poland

Konferencja szkoleniowa firmy NIDEC Industrial Automation Poland

Opublikowano: 18-03-2019

18 marca 2019 r. w siedzibie Warmińsko-Mazurskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT w Olsztynie odbyła się konferencja szkoleniowa firmy NIDEC Industrial Automation Poland Sp. z o.o. Temat szkolenia brzmiał: „Wysokosprawne silniki synchroniczne Nidec w zastosowaniach przemysłowych”.
Szkolenie prowadził Marcin Sokołowski – Business Development Manager. W Konferencji uczestniczyli członkowie Koła Miejskiego SEP w Olsztynie oraz młodzież Technikum Nr 3 w Olsztynie. Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały ze szkolenia w wersji elektronicznej oraz certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.
Uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych od ponad 10 lat uczestniczą w takich szkoleniach, podnosząc tym samym swoją wiedzę.

Organizatorami i opiekunowie: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー