Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konferencja szkoleniowa firmy SCHRACK POLSKA S.A.

Konferencja szkoleniowa firmy SCHRACK POLSKA S.A.

Opublikowano: 11-06-2018

11 czerwca 2018 roku w sali konferencyjnej NOT w Olsztynie odbyła się konferencja szkoleniowa firmy SCHRACK POLSKA S.A. dla członków Koła Miejskiego SEP. Temat szkolenia brzmiał: „Aparatura elektroinstalacyjna Schrack Technik Polska”.
Szkolenie prowadzili mgr inż. Wojciech Gubrynowicz i mgr inż. Sławomir Białowieżec. Oprócz członków Koła Miejskiego SEP w konferencji udział wzięli uczniowie klasy 3 Ea
z Technikum Nr 3 w Olsztynie. W konferencji uczestniczyli również nauczyciele przedmiotów zawodowych elektrycznych.
Zarząd Oddziału Olsztyńskiego SEP i najliczniejsze Koło Miejskie SEP od lat współpracuje z Zespołem Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki. Organizatorami szkolenia byli: Hanna Niemira, Andrzej Sadolewski, Andrzej Lange, Andrzej Siudziński i Kazimierz Szymański (dokumentacja zdjęciowa).

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー