Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konferencja szkoleniowa firmy Sonel

Konferencja szkoleniowa firmy Sonel

Opublikowano: 20-03-2017

20 marca 2017 roku w sali konferencyjnej NOT odbyła się konferencja szkoleniowa Firmy SONEL dla członków Koła Miejskiego SEP w Olsztynie. Temat Konferencji Szkoleniowej brzmiał: „Nowoczesne przyrządy pomiarowe w badaniach ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym – możliwości i sposoby wykorzystania w odniesieniu do „PN-HD 60364-6: 2016 – Instalacje elektryczne Niskiego Napięcia – część 6 sprawdzanie”. Szkolenie poprowadził Pan Roman Romański z Firmy SONEL. Oprócz członków Zarządu Oddziału i Koła Miejskiego SEP w konferencji udział wzięli uczniowie klasy 4 Eb i 2 Ea z Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. W konferencji uczestniczyli również wszyscy nauczyciele przedmiotów zawodowych elektrycznych. Uczestnicy seminarium otrzymali materiały w formie elektronicznej dotyczące prezentacji oraz certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Organizatorami szkolenia byli: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー