Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konferencja Szkoleniowa Krakowskiej Fabryki Kabli “BITNER”

Konferencja Szkoleniowa Krakowskiej Fabryki Kabli “BITNER”

Opublikowano: 12-03-2018

12 marca 2018 roku w sali konferencyjnej NOT odbyła się Konferencja Szkoleniowa Firmy BITNER dla członków Koła Miejskiego SEP i innych Kół SEP z Olsztynie. Temat Konferencji Szkoleniowej brzmiał: „Kable i przewody. Nowe rozwiązania i innowacyjne produkty. CPR – Construction Product Regulation.”. Szkolenie poprowadził Pan Adam Kitowski z Firmy BITNER. Oprócz członków Zarządu Oddziału i Koła Miejskiego SEP
w konferencji udział wzięli uczniowie klasy 3 Ea, 3 Eb i 3 ez z Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie. W konferencji uczestniczyli również wszyscy nauczyciele przedmiotów zawodowych elektrycznych. Uczestnicy seminarium otrzymali materiały
w formie elektronicznej dotyczące prezentacji oraz certyfikaty potwierdzające uczestnictwo
w szkoleniu.

Organizatorami szkolenia byli: Andrzej Lange, Andrzej Sadolewski i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー