Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konkurs “100 Lat Nauki i Techniki Polskiej”.

Konkurs “100 Lat Nauki i Techniki Polskiej”.

Opublikowano: 17-12-2018

17 grudnia 2018 roku został przeprowadzony Konkurs “100 Lat Nauki i Techniki Polskiej”. W tym obszarze wiedzy 11 uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie postanowiło sprawdzić swoje kompetencje. Najlepszy okazał się Jakub Zuśka z klasy 2 Mm, drugie miejsce zajął Jakub Zarzeczny z klasy 2 Ebs. Okazało się, że niektórzy uczniowie znają zabytki polskiej techniki jak np. samochód osobowy Syrena czy komputery z rodziny ODRA. Niektórzy wiedzą też, komu świat zawdzięcza badanie wskaźnika OB krwi (OB to skrót od wyrazów “Odczyn Biernackiego”). Cieszy fakt, że młode pokolenie ceni osiągnięcia przodków – Polaków nie tylko w obszarze niepodległości, lecz również w dziedzinie nauki i techniki.

Zadania konkursowe przygotował Kazimierz Szymański, w organizacji i przeprowadzeniu konkursu wspomagała go Dorota Szender.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー