Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Konkurs fotograficzny “Olsztyn znany i nieznany”

Konkurs fotograficzny “Olsztyn znany i nieznany”

Opublikowano: 13-06-2017

13 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie miało miejsce rozstrzygnięcie, ogłoszonego 5 kwietnia, konkursu fotograficznego “OLSZTYN ZNANY I NIEZNANY”. Przez ponad dwa miesiące uczniowie wszystkich klas nadsyłali zdjęcia, w których prezentowali swoje spojrzenie na miasto, z którym są związani. Celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie uczniowskich pasji oraz nakierowanie wrażliwości młodzieży na Olsztyn jako małą ojczyznę. Komisja w składzie: Elżbieta Bohdanowicz, Katarzyna Chamerska i Piotr Konarzewski dokonała wyboru najciekawszych zdjęć. Laureatami zostali:

1 miejsce: Łukasz Nowicki
2 miejsce: Karol Kisielak
3 miejsce: Szymon Kluczyński

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー